Fotogalerie: Bišonek na výstavě

V této fotogalerii si můžete prohlédnout obrázky z psích výstav a trochu tak poznat atmosféru, která tam panuje. Mnozí z vás si jistě pomyslí: Až si pořídím bišonka, určitě se toho cirkusu nebudeme účastnit. Také jsme si to mysleli…

Bišonek výstava

Bišonek výstava

Budoucí psí šampión bišonek Bretík před promenádou v kruhu. Atmosféra výstav je celkem zajímavá a jen tak ze zvědavosti byste se jednou měli přijít podívat. Pokud to budete brát jako zajímavou zkušenost a nikoli smrtelně vážnou věc, nebude to stresující ani pro vás, ani pro vašeho pejska. Navíc je to příležitost pobavit se s ostatními chovateli a třeba si také vyhlídnout pro vašeho pejska či fenku nějakou dobrou partii.

Bišonek výstava psu

Bišonek výstava psu

Předvedení v kruhu netrvá příliš dlouho, takže se nemusíte bát, že by to bylo únavné ať už pro pejsky či pro pány. Pravdou ale je, že pokud pejsek vyhraje svoji kategorii a postoupí dál, tak na výstavě strávíte několik hodin.

Bišonek šampion

Bišonek šampion

Hrdý šampión Bretík po mezinárodní psí výstavě v Brně, kde získal titul Cacib. Tento titul je jedním z nejvyšších mezinárodních ocenění a znamená čekatelství na titul mezinárodní šampion v dané zemi. K tomu je ovšem potřeba Cacibů několik.

Add Comment